Центр слуху у Дніпрі та Запоріжжі| Підбір та налаштування слухового апарату| Аудіограма| Сурдолог

Якщо Ви голосно вмикаєте телевізор і перепитуєте слова, якщо звуки втратили колишню яскравість, а мова оточуючих Вас людей недостатньо чітка - це може означати, що у Вас знижений слух. Але це не привід впадати у відчай. Ми допоможемо!

Завітайте до наших Центрів слуху ORTO SMART у Дніпрі та Запоріжжі. У них ви зможете потрапити на консультацію до лікаря-суролога, зробити аудіограму, підібрати та налаштувати слуховий апарат. Ми допоможемо вам подбати про якість свого життя вже сьогодні.

Записатись на прийом лікаря-сурдолога

 

Навігація по статті

Центри слуху в салонах ORTO SMART - медтехніка, ортосалон

Порушення слуху може статися у кожного в будь-якому віці: в силу спадкових причин, стану здоров'я або гучного шумового впливу. Однак, чим старше ми стаємо, тим вище ймовірність втрати слуху, так як змінюються дуже тонкі механізми слухового сприйняття. У магазинах ORTO SMART - Медтехніка, ортосалон в Дніпрі та Запоріжжі працює професійний слуховий центр.

Адреса у Дніпрі: просп. О. Поля, 59 (колишній просп. Кірова) - в магазині ORTO SMART - Медтехніка, ортосалон

Запис до сурдолога:  (096) 640-41-69

Час роботи: Пн-Пт: 09:00-18:00.

 

Адреса у Запоріжжі: просп. Соборний, 109 

Запис до сурдолога: (067) 3278644

Час роботи: Пн-Пт: 09:00-19:00.

 

Прийом ведеться за попереднім записом!

У послуги Центра слуху входять:

  • Аудіометрія слуху. У нашому центрі використовується тільки найсучасніше обладнання, завдяки якому проводиться тональна, мовна та шумова діагностика порушення слуху.
  • Підбір слухового апарату. Під час діагностики, проводиться комп'ютерна аудіометрія, на підставі якої, лікар зрозуміє, яке вам необхідне лікування або слуховий апарат.
  • Налаштування слухового апарату. Щоб прилад був комфортним для користувача і відповідав порушенню слуху, необхідно його правильно налаштувати. Особливо, це стосується цифрових слухових апаратів. Вони налаштовуються за допомогою спеціального комп'ютерного обладнання.
  • Ремонт і сервіс. Сервісне обслуговування та ремонт слухових апаратів, а також продаж комплектуючих (батарейок, зарядних пристроїв, акумуляторів).

Порушення слуху - це проблема, з якою щодня стикаються мільйони людей у ​​всьому світі. Якщо Ви помітили, що голосно вмикаєте телевізор, є труднощі при спілкуванні - Ви один з них. Зізнайтеся собі в цьому і зробіть перший крок до повернення в світ звуків і спілкування з людьми. Своєчасна діагностика - перший етап на шляху ефективної компенсації втрати слуху.

Перевірка слуху і аудіометрія в Дніпрі та Запоріжжі

Перевірка слуху (суб'єктивна аудіометрія) виконується в звуконепроникній кімнаті або кабіні. Ви сідаєте, одягаєте навушники і слухаєте. Спеціаліст-аудіометріст, працюючи на діагностичному приладі - аудіометрі, включає відтворення звуків, від низьких і до високих частот. Вас попросять натиснути кнопку, коли чуєте звук. При кожному натисканні кнопки аудіометріст записує результати, що дозволяє визначити Ваш діапазон слуху. Крім суб'єктивної аудіометрії, лікар може призначити і інші види обстежень слуху, для уточнення діагнозу і стану всіх відділів органу слуху.

Центр слуху у Дніпрі

Підбір і настройка слухового апарату

Слух може погіршуватися з багатьох причин і в будь-якому віці. Найбільш поширена ситуація: втрата слуху відбувається поступово і непомітно для хворого, тим менше ймовірність слух раптово зникає. Зрештою слух раптово і майже незворотно зникає. Іноді на порушення слуху можуть вказувати оточуючі, яким доводиться суттєво підвищувати голос під час спілкування з Вами або, коли вони кажуть, що ви надто голосно слухаєте телевізор.

У наших магазинах ORTO SMART - медтехніка, ортосалон ви зможете підібрати слуховий апарат на базі рекомендацій лікаря та аудіограми. Якщо аудіограми немає, її може зробити лікар-сурдолог прямо у магазині. За умови покупки слухового апарату, аудіограма проводиться безкоштовно. Наші кваліфіковані спеціалісти налаштують апарат під ваш рівень слуху та допоможуть розібратися з наявними у виробі програмами.

Підібрати слуховий апарат

Розглянемо найбільш популярні питання, які виникають у людини при підборі слухового апарату.

Поширені питання про порушення слуху та слухові апарати

Чи може слуховий апарат завдати шкоди?

Дійсно, якщо ви вирішите носити апарати, які не потребують індивідуальної настройки або широко рекламовані підсилювачі звуку (які навіть медичною технікою не є), результат може вас не порадувати.
Посилення в таких апаратах регулюється лише декількома положеннями тримера або регулятора. Відсутність індивідуальної настройки не дозволяє врахувати ваше зниження слуху і ваші потреби. Крім того, користувачі таких апаратів мають можливість безконтрольно встановлювати для себе свідомо велику гучність, ніж це необхідно і таким чином, можуть заподіяти шкоду своєму слуху.

З яким ступенем втрати слуху людина потребує слухового апарату?

Сьогодні остаточно довів, що людина потребує слуховий апарат, якщо у нього є проблеми в стосунках з людьми, щонайменш, періодично (наприклад, в шумному приміщенні, в автомобілі, в класі, на роботі тощо). У таких ситуаціях, а також необхідність використовувати слуховий апарат.

Сьогодні остаточно доведено, що людина потребує слухового апарату, якщо у нього є проблеми з чутністю людей, навіть періодично (наприклад, в шумному приміщенні, в автомобілі, в класі, на роботі тощо). У таких ситуаціях, особливо є необхідність використовувати слуховий апарат.

Що значить правильно вибрати і налаштувати слуховий апарат?

Для того, щоб вибрати і налаштувати слуховий апарат ви повинні пройти аудіометрію в нашому Центрі Слуха. Обстеження проводиться на сучасному обладнанні з використанням сучасних комп'ютерних технологій. Комп'ютерна програма налаштує апарат відповідно до параметрів вашої аудіограми, таким чином, щоб слух максимально коректно заповнюється. Налаштування слухового апарату проводиться індивідуально, і користувач не зможе зробити це самостійно.

Які відмінності цифрового слухового апарату від звичайного?

Аналогові та цифрові апарати мають, як свої переваги, так і недоліки. Звернемо вашу увагу на принципові відмінності.

  • Способами обробки звуку, який потрапляє в мікрофон пристрою. Це, зазначимо, їх основна відмінність;
  • У «цифри» є додаткова функція - зниження рівня шуму;
  • Аналоговий апарат не може виділяти мову з потоку звуків;
  • Цифровий апарат здатний передавати природне звучання навколишнього світу;
  • Аналоговий апарат універсальний. Цифровий же можна налаштувати під конкретну людину, з огляду на особливості його захворювання, і особливо слуху;
  • У цифрового апарату є кілька програм роботи, які можна змінювати в залежності від того, в яких обставинах ви перебуваєте.

Чи потрібно людині 2 слухових апарати, якщо він не чує на обидва вуха?

Людина чує двома вухами, тому якщо слух знижений на обидва вуха, то для нормального природного сприйняття звуків необхідні два слухових апарати.

Підібрати слуховий апарат