Центр слуху

Адреса: м Дніпро, пр. О.Поля, 59 (колишній пр. Кірова) - в магазині Медтехніка Ортосалон

Запис до сурдолога:  (096) 640-41-69

Час роботи: Пн-Пт: 09: 00-18: 00.

Прийом ведеться за попереднім записом!

Підібрати слуховий апарат

Якщо Ви голосно вмикаєте телевізор і перепитуєте слова, якщо звуки втратили колишню яскравість, а мова оточуючих Вас людей недостатньо чітка - значить у Вас знижений слух. Але це не привід впадати у відчай, ми допоможемо.

Центр слуху в Медтехніці Ортосалон

Порушення слуху може статися у кожного в будь-якому віці: в силу спадкових причин, стану здоров'я або гучного шумового впливу. Однак, чим старше ми стаємо, тим вище ймовірність втрати слуху, так як змінюються дуже тонкі механізми слухового сприйняття. У магазині Медтехніка Ортосалон в Дніпрі за адресою пр. Поля, 59 працює професійний слуховий центр. У його послуги входять:

  • Аудіометрія слуху. У нашому центрі використовується тільки найсучасніше обладнання, завдяки якому проводиться тональна, мовна та шумова діагностика порушення слуху.
  • Підбір слухового апарату. Під час діагностики, проводиться комп'ютерна аудіометрія, на підставі якої, лікар зрозуміє, яке вам необхідне лікування або слуховий апарат.
  • Налаштування слухового апарату. Щоб прилад був комфортним для користувача і відповідав порушенню слуху, необхідно його правильно налаштувати. Особливо, це стосується цифрових слухових апаратів. Вони налаштовуються за допомогою спеціального комп'ютерного обладнання.
  • Ремонт і сервіс. Сервісне обслуговування та ремонт слухових апаратів, а також продаж комплектуючих (батарейок, зарядних пристроїв, акумуляторів).

Порушення слуху - це проблема, з якою щодня стикаються мільйони людей у ​​всьому світі. Якщо Ви помітили, що голосно вмикаєте телевізор, є труднощі при спілкуванні - Ви один з них. Зізнайтеся собі в цьому і зробіть перший крок до повернення в світ звуків і спілкування з людьми. Своєчасна діагностика - перший етап на шляху ефективної компенсації втрати слуху.

Перевірка слуху і аудіометрія в Дніпрі

Перевірка слуху (суб'єктивна аудіометрія) виконується в звуконепроникній кімнаті або кабіні. Ви сідаєте, одягаєте навушники і слухаєте. Спеціаліст-аудіометріст, працюючи на діагностичному приладі - аудіометрі, включає відтворення звуків, від низьких і до високих частот. Вас попросять натиснути кнопку, коли чуєте звук. При кожному натисканні кнопки аудіометріст записує результати, що дозволяє визначити Ваш діапазон слуху. Крім суб'єктивної аудіометрії, лікар може призначити і інші види обстежень слуху, для уточнення діагнозу і стану всіх відділів органу слуху.

Підбір і настройка слухового апарату

Слух може погіршуватися з багатьох причин і в будь-якому віці. Найбільш поширеними втрата слуху відбувається поступово і непомітно для хворого, тим менше ймовірність слух раптово зникає. Іноді порушення слуху можна вказати навколишні люди, яких ви, не помічаючи, викликають значні незручності в тому числі гучні телевізор або вимагає завжди підвищувати голос, щоб поговорити з вами. Розглянемо найбільш популярні питання, які виникають у людини при підборі слухового апарату.

Чи може слуховий апарат завдати шкоди?

Дійсно, якщо ви вирішите носити апарати, які не потребують індивідуальної настройки або широко рекламовані підсилювачі звуку (які навіть медичною технікою не є), результат може вас не порадувати.
Посилення в таких апаратах регулюється лише декількома положеннями триммера або регулятора. Відсутність індивідуальної настройки не дозволяє врахувати ваше зниження слуху і ваші потреби. Крім того, користувачі таких апаратів мають можливість безконтрольно встановлювати для себе свідомо велику гучність, ніж це необхідно і таким чином, можуть заподіяти шкоду своєму слуху.

З яким ступенем втрати слуху людина потребує слуховому апараті?

На сьогоднішній день остаточно довів, що людина потребує слуховий апарат, якщо у нього є проблеми в стосунках з людьми, по крайней мере, періодично (наприклад, в шумному приміщенні, в автомобілі, в класі, на роботі і т.д.). У таких ситуаціях, а також необхідність використовувати слуховий апарат.

На сьогоднішній день остаточно доведено, що людина потребує слуховому апараті, якщо у нього є проблеми з чутністю людей, навіть періодично (наприклад, в шумному приміщенні, в автомобілі, в класі, на роботі і т.д.). У таких ситуаціях, особливо є необхідність використовувати слуховий апарат.

Що значить правильно вибрати і налаштувати слуховий апарат?

Для того, щоб вибрати і налаштувати слуховий апарат ви повинні пройти аудіометрію в нашому Центрі Слуха. Обстеження проводиться на сучасному обладнанні з використанням сучасних комп'ютерних технологій. Комп'ютерна програма налаштує апарат відповідно до параметрів вашої аудіограми, таким чином, щоб слух максимально коректно заповнюється. Налаштування слухового апарату проводиться індивідуально, і користувач не зможе зробити це самостійно.

Які відмінності цифрового слухового апарату від звичайного?

Аналогові та цифрові апарати мають, як свої переваги, так і недоліки. Звернемо вашу увагу на принципові відмінності.

  • Способами обробки звуку, який потрапляє в мікрофон пристрою. Це, зазначимо, їх основна відмінність;
  • У «цифри» є додаткова функція - зниження рівня шуму;
  • Аналоговий апарат не може виділяти мову з потоку звуків;
  • Цифровий апарат здатний передавати природне звучання навколишнього світу;
  • Аналоговий апарат універсальний. Цифровий же можна налаштувати під конкретну людину, з огляду на особливості його захворювання, і особливо слуху;
  • У цифрового апарату є кілька програм роботи, які можна змінювати в залежності від того в якій обстановці ви перебуваєте.

Чи потрібно людині 2 слухових апарати, якщо він не чує на обидва вуха?

Людина чує двома вухами, тому якщо слух знижений на обидва вуха, то для нормального природного сприйняття звуків необхідні два слухових апарати.

Підібрати слуховий апарат