Адреси магазинів Медтехніка Ортосалон в Україні

Медтехніка Ортосалон - це мережа медичних і ортопедичних товарів для здоров'я. Ми співпрацюємо як з вітчизняними, так і з закордонними виробниками, а вся продукція, представлена ​​в асортименті, має відповідні сертифікати якості та безпеки. Магазини медтехніки розташовані не тільки в містах-мільйонниках, але і в багатьох інших населених пунктах України. Якщо ми ще не встигли відкритися в вашому місті - завжди є можливість відвідати сайт інтернет-магазину ortosalon.ua і зробити покупку необхідного вам виробу в режимі «онлайн».

Особливості спеціалізованих орто салонів

Головна особливість, а також основна перевага мережі Медтехніка Ортосалон полягає в тому, що, крім широкого спектра товарів медичного призначення, ми також пропонуємо клієнтам ряд послуг, професійні консультації фахівців медтехніки, обстеження ніг, перевірка слуху і багато іншого. У всіх наших салонах працюють кваліфіковані продавці-консультанти, які проходять спеціальне навчання і завжди готові надати грамотну відповідь на будь-яке ваше питання. Тільки в наших магазинах ви можете:

 1. Купити якісний медичний товар за найдоступнішою ціною ринку;
 2. Отримати експертну консультацію наших фахівців;
 3. Пройти обстеження стопи на плоскостопість в будь-якому з наших магазинів;
 4. Відремонтувати техніку у наших майстрів;
 5. Проконсультуватися зі штатним ортопедом або сурдологом.

Медтехніка Ортосалон - це не просто магазин медичного обладнання, це компанія, яка служить клієнтам і допомагає їм у вирішенні проблем зі здоров'ям. Наша місія полягає не тільки в тому, щоб ви купили відповідний товар, а й щоб цей товар надав вам максимальну користь.

Асортимент товарів в магазинах медтехніки

В медтехніці ви знайдете товари найрізноманітніших категорій. Це може бути продукція медичного призначення або спеціальні товари з області ортопедії. Магазин ортопедії «Медтехніка Ортосалон» пропонує широкий вибір бандажно-корсетних моделей, компресійна білизна і компресійні вироби в операційний або родовий період, ортопедичне взуття для лікування плоскостопості і вальгусної / варусної деформації стоп (як дитячої, так і дорослої), ортопедичні устілки, реабілітаційні товари при посттравматичному періоді (милиці, ходунки для дорослих, стільці-туалети, інвалідні коляски і т.п.). Також у нас ви можете купити товари для спорту, компресійний одяг, бандажі після ліпосакції та інших хірургічних втручань, інструменти та медичне обладнання, тонометри, глюкометри, інгалятори і безліч іншої продукції.

На сайті ortosalon.ua ви можете особисто ознайомитися з представленим асортиментом. Для цього в спеціальному меню необхідно вибрати необхідну вам категорію та переглянути всі позиції. Товари, які знаходяться в наявності, ви можете миттєво замовити онлайн, додавши їх в корзину. Після того як ви додасте товар в корзину, необхідно виконати наступні інструкції, після чого з вами зв'яжуться менеджери нашого call-центру для підтвердження покупки. Також є категорія товарів, які знаходяться в статусі «під замовлення» - це означає, що на даний момент обраний вами товар відсутній, і ми замовимо його для вас індивідуально безпосередньо у постачальника.

Послуги для наших клієнтів

У наших магазинах ви можете скористатися рядом послуг, які надає наша мережа, а саме:

 • Отримати консультацію штатного лікаря-ортопеда в режимі онлайн або за адресою: м Дніпро, пр. О.Поля, 59 - колишній проспект Кірова;
 • Виготовити індивідуальні устілки на замовлення у майстра;
 • Проконсультуватися з сурдологом в нашому Центрі слуху та пройти аудіометрію (медтехніка в Дніпрі, адреса: проспект Олександра Поля, 59);
 • Пройти комп'ютерну діагностику стопи на виявлення плоскостопості, а також встановлення стадії і форми захворювання, так як плоскостопість може бути поздовжньою, поперечною або комбінованою;
 • Підібрати і купити необхідний вам товар під наглядом нашого кваліфікованого продавця-консультанта, який відповість на всі ваші запитання і розповість про правила експлуатації продукції.

Ортопедичний салон надає якісний сервіс і професійне обслуговування. Якщо у вас є питання щодо конкретної послуги - ви можете написати нам в соціальні мережі, зателефонувати на гарячу лінію колл-центру або відвідати наш магазин особисто і проконсультуватися з нашими менеджерами.

Переваги покупки в Медтехніка Ортосалон

Товари медичного призначення необхідно купувати тільки в тих установах, які мають дозвіл і спеціальні ліцензії на продаж подібної продукції. Ви повинні бути впевнені в тому, що такий товар не принесе шкоди вашому здоров'ю, тому перед покупкою рекомендується ознайомитися з сертифікатами якості продукту, який ви вирішили купити.

Мережа магазинів медтехніки працює з провідними світовими постачальниками ринку і пропонує клієнтам сертифіковану продукцію. До переваг здійснення покупки в Медтехніка Ортосалон можна віднести наступні критерії:

 1. Часті акції, знижки та вигідні пропозиції;
 2. Доступна ціна на більшість товарів;
 3. Гарантія на продукцію;
 4. Можливість грамотної консультації з фахівцями нашої мережі;
 5. Можливість зробити покупку не тільки в фізичному медичному магазині, але і в «онлайн» на сайті нашого інтернет-магазину ortosalon.ua.

Купити медтехніку за доступною ціною в ортопедичному магазині в Україні ви можете в таких містах: Київ, Дніпро, Львів, Харків, Одеса, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця та ін. Повний перелік населених пунктів, в яких є магазини медтехніки ви можете знайти на сайті ortosalon ua.

Магазини медтехніки в інших містах України:

Київ                           Запоріжжя                         Вінниця                            Маріуполь

Дніпро                       Кривий Ріг                         Житомир                          Мелітополь

Харків                       Львів                                   Кременчук                       Чернігів

Одеса                       Полтава                              Кам'янське                       Павлоград

 

Адреси магазинів Медтехніка Ортосалон

Виберіть своє місто: