Небулайзери (Інгалятори)

Коли мова йде про гостро-респіраторні вірусні інфекції або захворювання дихальних шляхів - багато лікарів призначають небулайзер або інгалятор. Що це за прилад і як він використовується? Небулайзер являє собою спеціальний пристрій, який розпилює частки ліків і доставляє їх безпосередньо в дихальні шляхи. Це ефективний метод лікування, так як дія направлена ​​безпосередньо на вогнище запалення. Інгалятор-небулайзер - яка різниця між двома цими приладами? Які види апаратів для інгаляції існують і де купити небулайзер в Україні? Про все це ви дізнаєтеся з нашої статті.

Принцип роботи небулайзера

Принцип роботи небулайзера заснований на розпиленні дрібних частинок лікарської речовини і їх глибокої транспортуванні в дихальні шляхи. Дисперсная фракція (дрібні розпорошеного частки) доставляються в бронхи через спеціальну дихальну трубку або маску. За рахунок того, що розпорошення досягає мікророзмір - воно з легкістю потрапляє у важкодоступні місця дихальної системи і швидко засвоюється. Якщо вам необхідно купити небулайзер для лікування нижніх дихальних шляхів - для транспортування лікарської речовини краще використовувати мундштук (дихальна трубка). Маска для розпилення відмінно підійде в тому випадку, коли необхідно прямий вплив на носоглоткову порожнину.

Перед покупкою апарату для інгаляцій багато людей задаються питанням: що вибрати - небулайзер або інгалятор? Яка різниця між двома цими пристроями? Інгалятор - це прилад, який перетворює рідкий лікарський препарат в аерозоль, а небулайзер перетворює той же медикамент в дрібнодисперсний аерозольний пар. Це здійснюється або за рахунок впливу ультразвукової хвилі, або за допомогою тиску стисненого кисню (в залежності від типу пристрою). Інгалятор розпорошує речовини суто під температурним впливом, відповідно, такий прилад не можна назвати небулайзером.

Ще одна відмінна риса полягає в спектрі допустимих до використання ліків, тобто, в інгалятори можна використовувати:

 1. Масляні розчини;
 2. Трав'яні відвари;
 3. Будь-які препарати, призначені для проведення інгаляцій.

Список ліків для небулайзера обмежений. Проводити інгаляції з допомогою небулайзера можна тільки з використанням спеціальних засобів, які для цього призначені.

Види апаратів для інгаляції

Розглянемо деякі різновиди апаратів для інгаляції. На ринку представлені три основні типи приладів для проведення інгаляцій:

 • Компресорний (струменевий). Компресорний інгалятор перетворює рідкі речовини в пар за допомогою стиснутого повітряного потоку. Саме тому їх називають струменеві інгалятори (небулайзери). Прилад відрізняється більш великими габаритами, ніж його ультразвукової аналог, а також більш гучною роботою. Для ефективної роботи пристрою не потрібні будь-які додаткові аксесуари. Це досить надійне, практичне засіб, який допоможе в боротьбі із захворюваннями дихальних шляхів в домашніх умовах;
 • Ультразвуковий. Ультразвукові апарати виробляють парової аерозоль за допомогою генерації ультразвукових хвиль. Пристрій «коливає» лікарський медикамент, і, таким чином, перетворює його в дрібну дисперсію. Це практичний і практично безшумний тип приладу, який стане відмінним помічником в боротьбі з хворобами дихальної системи. Однак до недоліків ультразвукових небулайзерів можна віднести те, що в них не можна використовувати гормональні і антибіотичні препарати, а також муколітики;
 • Mash-небулайзер. Меш-небулайзери - це електронно-сітчастий підвид ультразвукових інгаляційних пристроїв, які відрізняються своїми компактними розмірами. Це кишеньковий аналог ультразвукового інгалятора, який завжди буде у вас під рукою. Такі прилади безшумні в роботі, швидко і ефективно розпилюють ліки комфортної температури і підходять практично для всіх груп лікарських медикаментів.

Ви можете замовити небулайзер на сайті нашого інтернет-магазину ortosalon.ua. У нас представлений широкий вибір апаратів для інгаляції від провідних світових виробників.

Показання до застосування

Небулайзер показаний при широкому списку захворювань і може використовуватися як дорослими, так і дітьми. Як правило, фахівці призначають курс інгаляційної терапії пацієнтам з наступними патологіями:

 1. Бронхіт і бронхіальна астма;
 2. Будь-які захворювання інфекційної етіології (фарингіт, риніт, трахеїт і т.п.);
 3. Гостро-респіраторні вірусні інфекції;
 4. пневмонія;
 5. Тривалий сухий / мокрий кашель;
 6. Туберкульозна паличка;
 7. Будь-які інші хронічні і гострі захворювання дихальної системи.

Пам'ятайте, що перед покупкою небулайзера (інгалятора) необхідно проконсультуватися з лікарем, так як прилад має ряд протипоказань.

Протипоказання

Для того щоб не нашкодити власному здоров'ю, перед тим як купити інгалятор (небулайзер) - відвідайте вашого лікуючого лікаря. До основних протипоказань використання небулайзерів і інгаляторів відносять такі:

 • Жар, висока температура тіла;
 • Захворювання серцево-судинної системи;
 • Проблеми з диханням;
 • Алергічні реакції на ліки (з цієї причини призначати той чи інший препарат повинен тільки фахівець);
 • Хронічні носові кровотечі;
 • Ефізема.

Є також ряд інших протипоказань, які ви повинні обговорити з вашим лікарем.

Як підібрати інгалятор?

В першу чергу необхідно визначитися з типом приладу, про які ми говорили раніше. Щоб отримати хороший ефект, рекомендується, щоб розмір фракції становить від двох до семи мікрон. Також важливо розуміти, які препарати будуть потрібні вам для лікування. Наприклад, якщо лікар призначив вам чи вашій дитині інгаляції на основі антибіотиків - ультразвукові небулайзери або інгалятори вам не підійдуть, так як ультразвук руйнує хімічну структуру цих медикаментів, а ось компресорні пристрої виявляться вам в самий раз.

Якщо необхідно попередити напади астми або кашлю - вам знадобиться меш-пристрій. Паровий або ультразвуковий інгалятор в даному випадку не рекомендується, так як в таких приладах заборонено використання стероїдних ліків. До того ж, для хворих на астму важливо мати «купірує» прилад під рукою, а за рахунок своїх невеликих габаритів mash-інгалятори - це чудовий практичний варіант.

Якщо узагальнити список критеріїв за вибором апарату для інгаляцій, можна отримати наступне:

 1. Тип приладу (виходячи з особливостей вашого захворювання і необхідності застосування тих чи інших груп лікарських препаратів);
 2. Респірабельна фракція;
 3. Габарити;
 4. Ступінь шуму;
 5. Комплектація (якщо ви купуєте пристрій для дитини, простежте, щоб в наборі була маска або мундштук відповідного розміру).
Інструкція з використання приладу

Дуже важливо правильно використовувати небулайзер (інгалятор) і відповідне доглядати за приладом. Так ви зумієте на тривалий період зберегти його експлуатаційний термін, а також отримати максимальний ефект від інгаляцій. Перше, що необхідно зробити перед застосуванням приладу - прочитати інструкцію від виробника, в якій детально будуть описані всі особливості тієї чи іншої моделі інгалятора.

Після ознайомлення з інструкцією необхідно виконати три основні кроки:

 1. Підготовлені заздалегідь ліки у відповідній пропорції заливаємо в спеціальну ємність;
 2. Далі необхідно закрити апарат, підключити до нього маску або дихальну трубку;
 3. Потім необхідно запустити роботу приладу і почати вдихати частинки речовини. Курс одного сеансу повинен займати не більше двадцяти хвилин. Точний час і кількість процедур призначається лікарем після індивідуальної консультації.
Правила догляду за приладом

Після закінчення інгаляції необхідно вимкнути прилад, від'єднати маску або мундштук від корпусу і продезінфікувати їх спеціальним розчином (або промити гарячою водою). Насухо протираємо всі частини інгалятора або небулайзера. Слідкуйте за тим, щоб прилад знаходився в умовах тієї температури і вологості, яка вказана виробником в інструкції.

Правила догляду за апаратом прості. Щоб зберегти його експлуатаційний термін і отримати ефективні інгаляції:

 1. Дотримуйтесь вказівок виробника, вказаних в офіційній інструкції;
 2. Не використовуйте препарати, які не передбачені виробником;
 3. Навчіться правильно приєднувати і витягувати частини приладу від корпусу, щоб випадково не зламати їх;
 4. Слідкуйте за тим, щоб на поверхні пристрою не накопичувалася пил, а всередині - цвіль;
 5. Для цього завжди дезинфікуйте знімні частини приладу після процедури і насухо їх протирайте.

Якщо ви будете слідувати цим простим правилам - ви зумієте надовго зберегти ефективність приладу.

Переваги покупки інгалятора/небулайзера в ORTO SMART - Медтехніка, ортосалон

Якщо ви ставите питанням: де купити інгалятор (небулайзер) в Україні недорого - рекомендуємо вам звернутися в один з магазинів мережі ORTO SMART - Медтехніка, ортосалон. Наша компанія - це спеціалізована мережа товарів для здров'я, в тому числі і апаратів для проведення інгаляцій. Ми напряму співпрацюємо з кращими постачальниками, тому у нас ви завжди зможете купити небулайзер або інгалятор відповідної сертифікації за доступною ціною. ORTO SMART - Медтехніка, ортосалон Україна - це:

 • Широкий асортимент продукції;
 • Гарантія якості;
 • Висока якість обслуговування і професійне консультування;
 • Доступні ціни.

Також у нас є сайт ortosalon.ua, де ви завжди зможете вибрати, порівняти і замовити небулайзер або будь-який інший товар з доставкою. Спеціально для наших клієнтів у нас працює call-центр, де фахівці нашої компанії з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання, а також зможуть дистанційного проконсультувати вас на предмет вибору тієї чи іншої моделі необхідного вам пристрою.

ORTO SMART - Медтехніка, ортосалон чекає вас в наших магазинах!

Небулайзер (Інгалятори)

Компресорні небулайзери (інгалятори)
Компресорні небулайзери (інгалятори)
Ультразвукові небулайзери (інгалятори)
Ультразвукові небулайзери (інгалятори)
Mash небулайзери (інгалятори)
Mash небулайзери (інгалятори)
Парові інгалятори
Парові інгалятори
Інгалятори для дітей
Інгалятори для дітей
Запчастини для інгаляторів
Запчастини для інгаляторів
Аспіратор для носа
Аспіратор для носа
Компресорні небулайзери (інгалятори)
Компресорний інгалятор Microlife NEB 200
28 відгуків
В наявності
Код товару: ZD009647
1 653 грн
Середній розмір частинок (ММАД): 3,16 мкм / Продуктивність (швидкість розпилення): 0,4 мл/хв / Регулювання розміру часток: немає / Країна виробництва 1: Швейцарія / Країна реєстрації бренду 1: Швейцарія / Габарити: 14 х 16х 9.2 см /
Компресорний інгалятор Vega Family CN 01 W
13 відгуків
В наявності
Код товару: ZD002294
1 235 грн
Середній розмір частинок (ММАД): 4 мкм / Продуктивність (швидкість розпилення): 0,2 мл/хв / Регулювання розміру часток: немає / Країна виробництва 1: Китай / Країна реєстрації бренду 1: Швейцарія / Габарити: 30 х 18 х 12 см /
Компресорний інгалятор Vega Samy CN 02 WX Китенок / Дельфін
26 відгуків
В наявності
Код товару: ZD000136
970 грн
Середній розмір частинок (ММАД): 4 мкм / Продуктивність (швидкість розпилення): 0,2 мл/хв / Регулювання розміру часток: немає / Країна виробництва 1: Китай / Країна реєстрації бренду 1: Швейцарія / Габарити: 14 х 19,3 х 28,2 см /
Компресорний небулайзер Microlife Neb 400
15 відгуків
В наявності
Код товару: ZD010907
1 300 грн
Середній розмір частинок (ММАД): 3,16 мкм / Продуктивність (швидкість розпилення): 0,4 мл/хв / Регулювання розміру часток: немає / Країна виробництва 1: Китай / Країна реєстрації бренду 1: Швейцарія / Габарити: 120х180х140 мм /
Ультразвукові небулайзери (інгалятори)
Інгалятор ультразвуковий Beurer IH 40
1 відгук
В наявності
Код товару: ZD016111
2 910 грн
Середній розмір частинок (ММАД): 5,5 мкм / Продуктивність (швидкість розпилення): 0,4 мл/мин / Живлення: від мережі (100–240 В переменного тока; 50–60 Гц; 0,5 А) / Тип: Ультразвукова технологія / Країна виробництва 1: Німеччина / Призначення: для лікування захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів, застуди, астми та інших респіраторних захворювань / Гарантія: 5 років /
Ультразвуковий інгалятор Little Doctor LD-250U
1 відгук
В наявності
Код товару: 49322
2 240 грн
Середній розмір частинок (ММАД): 1-5 мкм / Продуктивність (швидкість розпилення): 1,5 мл/хв / Регулювання розміру часток: немає / Живлення: ~200-240В 50Гц / Тип: ультразвуковий / Час безперервної роботи: 30 хв /
Ультразвуковий інгалятор Dr.Frei Compact
0 відгуків
Немає в наявності
Код товару: ZD002571
1 080 грн
Середній розмір частинок (ММАД): 3,8 мкм / Продуктивність (швидкість розпилення): 0,5 мл/хв / Регулювання розміру часток: немає / Рівень шуму: 25 дБ / Живлення: акумулятор / Тип: Ультразвуковий /
Mash небулайзери (інгалятори)
Меш інгалятор VEGA VN-300 електронно-сітчастий
1 відгук
В наявності
Код товару: ZD002672
1 413 грн
Середній розмір частинок (ММАД): 2,1 мкм / Продуктивність (швидкість розпилення): 0,32 мл/хв / Регулювання розміру часток: немає / Живлення: 2 батарейки 1,5 В / мережевий адаптер (не комплектується) / Тип: Електронно сітчасті небулайзери (МЕШ) / Країна виробництва 1: Китай / Вага 1: 98 г / Габарити: 5,7х4,2х10,9 см /
Ультразвуковий інгалятор Little Doctor LD-207U MESH
1 відгук
В наявності
Код товару: 49321
2 580 грн
Середній розмір частинок (ММАД): 5,8 мкм / Продуктивність (швидкість розпилення): 0,2 мл/хв / Регулювання розміру часток: немає / Живлення: ~200-240В 50Гц / Тип: Електронно сітчасті небулайзери (МЕШ) / Країна виробництва 1: Сінгапур / Потужність (Вт): 1,55 Вт / Габарити: 6,5х4,5х12 см /
Інгалятор Меш Omron MicroAIR U100
0 відгуків
Немає в наявності
Код товару: ZD011907
8 060 грн
Середній розмір частинок (ММАД): 4,5 мкм / Продуктивність (швидкість розпилення): 0,25 мл/хв / Обсяг розпилювальної камери: 1-10 мл / Тип: електронно сітчасті небулайзери (МЕШ) / Країна виробництва 1: Японія / Габарити: 45x60x130 мм / Вага 1: 200 г /
Інгалятор МЕШ Omron NE-U22 Micro AIRCompact
0 відгуків
Немає в наявності
Код товару: ZD008318a
5 200 грн
Середній розмір частинок (ММАД): 4,2 мкм / Продуктивність (швидкість розпилення): 0,25 мл/хв / Регулювання розміру часток: немає / Рівень шуму: 20 дБ / Живлення: батарейки типу АА / Тип: Електронно сітчасті небулайзери (МЕШ) /
Парові інгалятори
Спейсер АероЧамбер для дітей 1-5 років
1 відгук
В наявності
Код товару: ZD011059
360 грн
Вікова група: 1-5 років / Тип товару: інгалятор спейсер / Країна виробництва 1: Туреччина /
Спейсер АероЧамбер для дітей від 5 років і дорослих
0 відгуків
В наявності
Код товару: ZD011060
360 грн
Вікова група: від 5 років / Тип товару: паровий інгалятор / Країна виробництва 1: Туреччина /
Спейсер АероЧамбер для немовлят 0-18 міс
0 відгуків
В наявності
Код товару: ZD011061
360 грн
Вікова група: 0-18 міс / Тип товару: інгалятор спейсер / Країна виробництва 1: Туреччина / Матеріал: медичний силікон /
Інгалятори для дітей
Компресорний інгалятор Vega Samy CN 02 WX Китенок / Дельфін
26 відгуків
В наявності
Код товару: ZD000136
970 грн
Середній розмір частинок (ММАД): 4 мкм / Продуктивність (швидкість розпилення): 0,2 мл/хв / Регулювання розміру часток: немає / Країна виробництва 1: Китай / Країна реєстрації бренду 1: Швейцарія / Габарити: 14 х 19,3 х 28,2 см /
Компресорний небулайзер Microlife Neb 400
15 відгуків
В наявності
Код товару: ZD010907
1 300 грн
Середній розмір частинок (ММАД): 3,16 мкм / Продуктивність (швидкість розпилення): 0,4 мл/хв / Регулювання розміру часток: немає / Країна виробництва 1: Китай / Країна реєстрації бренду 1: Швейцарія / Габарити: 120х180х140 мм /
Компресорний інгалятор Medhit Master
0 відгуків
В наявності
Код товару: ZD020504
1 010 грн
Середній розмір частинок (ММАД): <5 мкм / Продуктивність (швидкість розпилення): >0,1 мл/хв / Регулювання розміру часток: немає / Габарити: 281х175х108 мм / Вага 1: 1,5 кг / Комплектація: компресорний інгалятор, небулайзерна камера, повітряні фільтри 5 шт, повітряна трубка 150 см, ротовий мундштук, маска для дорослих та для дітей (ПВХ), мережевий шнур, Інструкція з експлуатації, гарантійний талон. /
Компресорний інгалятор Gamma Nemo
2 відгука
В наявності
Код товару: ZD005077
1 460 грн
Середній розмір частинок (ММАД): 2,44 мкм / Продуктивність (швидкість розпилення): 0,4 мл/хв / Регулювання розміру часток: немає / Країна виробництва 1: Великобританія / Країна реєстрації бренду 1: Великобританія / Габарити: 26.5 х 13,5 х 18,5 см /
Запчастини для інгаляторів
Маска Little Doctor LD-N041 доросла для інгаляторів LD 210C/211C/250U
0 відгуків
В наявності
Код товару: ZD012319
100 грн
Вікова група: для дорослих / Країна виробництва 1: Сінгапур / Країна реєстрації бренду 1: Сінгапур / Особливості: резинка для фіксації на обличчі /
Набір 3-х мундштуків NEB-100
0 відгуків
В наявності
Код товару: 21820
170 грн
Тип: мундштуки для компресорного інгалятора /
Набір для інгаляцій Ulaizer (малий)
0 відгуків
В наявності
Код товару: ZD015123
220 грн
Залишковий обсяг засобу: 1 - 6 мл / Тип: набір для інгаляторів / Комплектація: маска, трубка, ємність для препарату /
Набір для проведення інгаляцій №1 LD-210 Кіт
1 відгук
В наявності
Код товару: ZD011889
540 грн
Середній розмір частинок (ММАД): 4 мкм / Продуктивність (швидкість розпилення): 0,20 мл/хв / Залишковий обсяг засобу: 1 - 6 мл / Тип: набір для інгаляторів /
Аспіратор для носа
Аспіратор для носа Чистий Носик
0 відгуків
В наявності
Код товару: ZD000339
260 грн
Вікова група: діти від 0 до 6 років, дорослі / Тип: назальний аспіратор / Країна виробництва 1: Україна / Призначення: прочищення носових пазух у дітей і дорослих /
Аспіратор електронний ArhiMED Ecobreath PRO 18200
0 відгуків
В наявності
Код товару: ZD018960
1 300 грн
Новинка
Вікова група: діти від 0 до 6 років, дорослі / Тип: назальний аспіратор / Кількість насадок: 3 шт / Країна виробництва 1: Україна / Призначення: прочищення носових пазух у дітей і дорослих /
Аспіратор електронний ArhiMED Ecobreath SE 18100
0 відгуків
В наявності
Код товару: ZD018961
1 110 грн
Новинка
Вікова група: діти від 0 до 6 років, дорослі / Тип: назальний аспіратор / Кількість режимів чистки: 5 шт / Кількість насадок: 2 шт / Країна виробництва 1: Україна / Призначення: прочищення носових пазух у дітей і дорослих /
Гігієнічний засіб Долфін (30 пакетиків)
1 відгук
Немає в наявності
Код товару: 21609
360 грн
Склад: галит (сіль кухонна), натрій двовуглекислий (сода харчова), екстракт сухий - корінь солодки / Вікова група: від 4х років і старше / Тип: засіб для промивання носа / Країна виробництва 1: Україна / Показання: алергічний риніт, риніт при ГРЗ і ГРВІ, гайморит, фронтит, етмоїдит, риносинусит і т.п. / Комплектація: упаковка 30 пакетиків по 2 г /
Бактерицидний рециркулятор BactoSfera ORBB 15x2 Gorizont
7 відгуків
В наявності
Код товару: ZD015875
3 470 грн
Бактерицидний опромінювач BactoSfera OBB 36P ECO
4 відгука
В наявності
Код товару: ZD015880
2 270 грн
Опромінювач безозоновий бактерицидний BactoSfera OBB 15P OZONE FREE
3 відгука
В наявності
Код товару: ZD015884
1 060 грн
Опромінювач бактерицидний кварцовий настільний ОБН-35н
1 відгук
В наявності
Код товару: 45126
1 680 грн
Аспіратор електронний ArhiMED Ecobreath SE 18100
0 відгуків
В наявності
Код товару: ZD018961
1 110 грн
Новинка
Меш інгалятор VEGA VN-300 електронно-сітчастий
1 відгук
В наявності
Код товару: ZD002672
1 413 грн
Компресорний інгалятор Microlife NEB 200
28 відгуків
В наявності
Код товару: ZD009647
1 653 грн
Компресорний інгалятор Vega Family CN 01 W
13 відгуків
В наявності
Код товару: ZD002294
1 235 грн
Аптечка Офісна, велика
0 відгуків
В наявності
Код товару: ZD005825
1 550 грн
Аптечка виробнича в кейсі
1 відгук
В наявності
Код товару: PZD017008
1 220 грн
Уточнюйте ціну у менеджера
Медична аптечка першої допомоги Виробнича
1 відгук
В наявності
Код товару: PZD005801
1 200 грн
Уточнюйте ціну у менеджера
Аптечка Антитерор колективного захисту
1 відгук
В наявності
Код товару: ZD008818
2 997 грн
Електричне простирадло Ridni Home RD-UB114 (200х90 см)
0 відгуків
В наявності
Код товару: ZD022466
3 000 грн
Новинка
Ковдра з обігрівом Ridni Home RD-UВ108
1 відгук
В наявності
Код товару: ZD020204
3 000 грн
Ковдра з обігрівом Ridni Home RD-ОВ203
0 відгуків
В наявності
Код товару: ZD016557
3 000 грн
Простирадло електричне Beurer TS 15 (150 см х 80 см)
0 відгуків
В наявності
Код товару: ZD010365
3 300 грн
Небулайзер (Інгалятори): запитання та відповіді