Небулайзери (Інгалятори)

Коли мова йде про гостро-респіраторні вірусні інфекції або захворювання дихальних шляхів - багато лікарів призначають небулайзер або інгалятор. Що це за прилад і як він використовується? Небулайзер являє собою спеціальний пристрій, який розпилює частки ліків і доставляє їх безпосередньо в дихальні шляхи. Це ефективний метод лікування, так як дія направлена ​​безпосередньо на вогнище запалення. Інгалятор-небулайзер - яка різниця між двома цими приладами? Які види апаратів для інгаляції існують і де купити небулайзер в Україні? Про все це ви дізнаєтеся з нашої статті.

Принцип роботи небулайзера

Принцип роботи небулайзера заснований на розпиленні дрібних частинок лікарської речовини і їх глибокої транспортуванні в дихальні шляхи. Дисперсная фракція (дрібні розпорошеного частки) доставляються в бронхи через спеціальну дихальну трубку або маску. За рахунок того, що розпорошення досягає мікророзмір - воно з легкістю потрапляє у важкодоступні місця дихальної системи і швидко засвоюється. Якщо вам необхідно купити небулайзер для лікування нижніх дихальних шляхів - для транспортування лікарської речовини краще використовувати мундштук (дихальна трубка). Маска для розпилення відмінно підійде в тому випадку, коли необхідно прямий вплив на носоглоткову порожнину.

Перед покупкою апарату для інгаляцій багато людей задаються питанням: що вибрати - небулайзер або інгалятор? Яка різниця між двома цими пристроями? Інгалятор - це прилад, який перетворює рідкий лікарський препарат в аерозоль, а небулайзер перетворює той же медикамент в дрібнодисперсний аерозольний пар. Це здійснюється або за рахунок впливу ультразвукової хвилі, або за допомогою тиску стисненого кисню (в залежності від типу пристрою). Інгалятор розпорошує речовини суто під температурним впливом, відповідно, такий прилад не можна назвати небулайзером.

Ще одна відмінна риса полягає в спектрі допустимих до використання ліків, тобто, в інгалятори можна використовувати:

 1. Масляні розчини;
 2. Трав'яні відвари;
 3. Будь-які препарати, призначені для проведення інгаляцій.

Список ліків для небулайзера обмежений. Проводити інгаляції з допомогою небулайзера можна тільки з використанням спеціальних засобів, які для цього призначені.

Види апаратів для інгаляції

Розглянемо деякі різновиди апаратів для інгаляції. На ринку представлені три основні типи приладів для проведення інгаляцій:

 • Компресорний (струменевий). Компресорний інгалятор перетворює рідкі речовини в пар за допомогою стиснутого повітряного потоку. Саме тому їх називають струменеві інгалятори (небулайзери). Прилад відрізняється більш великими габаритами, ніж його ультразвукової аналог, а також більш гучною роботою. Для ефективної роботи пристрою не потрібні будь-які додаткові аксесуари. Це досить надійне, практичне засіб, який допоможе в боротьбі із захворюваннями дихальних шляхів в домашніх умовах;
 • Ультразвуковий. Ультразвукові апарати виробляють парової аерозоль за допомогою генерації ультразвукових хвиль. Пристрій «коливає» лікарський медикамент, і, таким чином, перетворює його в дрібну дисперсію. Це практичний і практично безшумний тип приладу, який стане відмінним помічником в боротьбі з хворобами дихальної системи. Однак до недоліків ультразвукових небулайзерів можна віднести те, що в них не можна використовувати гормональні і антибіотичні препарати, а також муколітики;
 • Mash-небулайзер. Меш-небулайзери - це електронно-сітчастий підвид ультразвукових інгаляційних пристроїв, які відрізняються своїми компактними розмірами. Це кишеньковий аналог ультразвукового інгалятора, який завжди буде у вас під рукою. Такі прилади безшумні в роботі, швидко і ефективно розпилюють ліки комфортної температури і підходять практично для всіх груп лікарських медикаментів.

Ви можете замовити небулайзер на сайті нашого інтернет-магазину ortosalon.ua. У нас представлений широкий вибір апаратів для інгаляції від провідних світових виробників.

Показання до застосування

Небулайзер показаний при широкому списку захворювань і може використовуватися як дорослими, так і дітьми. Як правило, фахівці призначають курс інгаляційної терапії пацієнтам з наступними патологіями:

 1. Бронхіт і бронхіальна астма;
 2. Будь-які захворювання інфекційної етіології (фарингіт, риніт, трахеїт і т.п.);
 3. Гостро-респіраторні вірусні інфекції;
 4. пневмонія;
 5. Тривалий сухий / мокрий кашель;
 6. Туберкульозна паличка;
 7. Будь-які інші хронічні і гострі захворювання дихальної системи.

Пам'ятайте, що перед покупкою небулайзера (інгалятора) необхідно проконсультуватися з лікарем, так як прилад має ряд протипоказань.

Протипоказання

Для того щоб не нашкодити власному здоров'ю, перед тим як купити інгалятор (небулайзер) - відвідайте вашого лікуючого лікаря. До основних протипоказань використання небулайзерів і інгаляторів відносять такі:

 • Жар, висока температура тіла;
 • Захворювання серцево-судинної системи;
 • Проблеми з диханням;
 • Алергічні реакції на ліки (з цієї причини призначати той чи інший препарат повинен тільки фахівець);
 • Хронічні носові кровотечі;
 • Ефізема.

Є також ряд інших протипоказань, які ви повинні обговорити з вашим лікарем.

Як підібрати інгалятор?

В першу чергу необхідно визначитися з типом приладу, про які ми говорили раніше. Щоб отримати хороший ефект, рекомендується, щоб розмір фракції становить від двох до семи мікрон. Також важливо розуміти, які препарати будуть потрібні вам для лікування. Наприклад, якщо лікар призначив вам чи вашій дитині інгаляції на основі антибіотиків - ультразвукові небулайзери або інгалятори вам не підійдуть, так як ультразвук руйнує хімічну структуру цих медикаментів, а ось компресорні пристрої виявляться вам в самий раз.

Якщо необхідно попередити напади астми або кашлю - вам знадобиться меш-пристрій. Паровий або ультразвуковий інгалятор в даному випадку не рекомендується, так як в таких приладах заборонено використання стероїдних ліків. До того ж, для хворих на астму важливо мати «купірує» прилад під рукою, а за рахунок своїх невеликих габаритів mash-інгалятори - це чудовий практичний варіант.

Якщо узагальнити список критеріїв за вибором апарату для інгаляцій, можна отримати наступне:

 1. Тип приладу (виходячи з особливостей вашого захворювання і необхідності застосування тих чи інших груп лікарських препаратів);
 2. Респірабельна фракція;
 3. Габарити;
 4. Ступінь шуму;
 5. Комплектація (якщо ви купуєте пристрій для дитини, простежте, щоб в наборі була маска або мундштук відповідного розміру).
Інструкція з використання приладу

Дуже важливо правильно використовувати небулайзер (інгалятор) і відповідне доглядати за приладом. Так ви зумієте на тривалий період зберегти його експлуатаційний термін, а також отримати максимальний ефект від інгаляцій. Перше, що необхідно зробити перед застосуванням приладу - прочитати інструкцію від виробника, в якій детально будуть описані всі особливості тієї чи іншої моделі інгалятора.

Після ознайомлення з інструкцією необхідно виконати три основні кроки:

 1. Підготовлені заздалегідь ліки у відповідній пропорції заливаємо в спеціальну ємність;
 2. Далі необхідно закрити апарат, підключити до нього маску або дихальну трубку;
 3. Потім необхідно запустити роботу приладу і почати вдихати частинки речовини. Курс одного сеансу повинен займати не більше двадцяти хвилин. Точний час і кількість процедур призначається лікарем після індивідуальної консультації.
Правила догляду за приладом

Після закінчення інгаляції необхідно вимкнути прилад, від'єднати маску або мундштук від корпусу і продезінфікувати їх спеціальним розчином (або промити гарячою водою). Насухо протираємо всі частини інгалятора або небулайзера. Слідкуйте за тим, щоб прилад знаходився в умовах тієї температури і вологості, яка вказана виробником в інструкції.

Правила догляду за апаратом прості. Щоб зберегти його експлуатаційний термін і отримати ефективні інгаляції:

 1. Дотримуйтесь вказівок виробника, вказаних в офіційній інструкції;
 2. Не використовуйте препарати, які не передбачені виробником;
 3. Навчіться правильно приєднувати і витягувати частини приладу від корпусу, щоб випадково не зламати їх;
 4. Слідкуйте за тим, щоб на поверхні пристрою не накопичувалася пил, а всередині - цвіль;
 5. Для цього завжди дезинфікуйте знімні частини приладу після процедури і насухо їх протирайте.

Якщо ви будете слідувати цим простим правилам - ви зумієте надовго зберегти ефективність приладу.

Переваги покупки інгалятора/небулайзера в ORTO SMART - Медтехніка, ортосалон

Якщо ви ставите питанням: де купити інгалятор (небулайзер) в Україні недорого - рекомендуємо вам звернутися в один з магазинів мережі ORTO SMART - Медтехніка, ортосалон. Наша компанія - це спеціалізована мережа товарів для здров'я, в тому числі і апаратів для проведення інгаляцій. Ми напряму співпрацюємо з кращими постачальниками, тому у нас ви завжди зможете купити небулайзер або інгалятор відповідної сертифікації за доступною ціною. ORTO SMART - Медтехніка, ортосалон Україна - це:

 • Широкий асортимент продукції;
 • Гарантія якості;
 • Висока якість обслуговування і професійне консультування;
 • Доступні ціни.

Також у нас є сайт ortosalon.ua, де ви завжди зможете вибрати, порівняти і замовити небулайзер або будь-який інший товар з доставкою. Спеціально для наших клієнтів у нас працює call-центр, де фахівці нашої компанії з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання, а також зможуть дистанційного проконсультувати вас на предмет вибору тієї чи іншої моделі необхідного вам пристрою.

ORTO SMART - Медтехніка, ортосалон чекає вас в наших магазинах!

Небулайзери (Інгалятори)

Небулайзери (інгалятори) компресорні
Небулайзери (інгалятори) компресорні
Ультразвукові небулайзери (інгалятори)
Ультразвукові небулайзери (інгалятори)
Mash небулайзери (інгалятори)
Mash небулайзери (інгалятори)
Парові інгалятори
Парові інгалятори
Інгалятори для дітей
Інгалятори для дітей
Запчастини для інгаляторів
Запчастини для інгаляторів
Аспіратор для носа
Аспіратор для носа
Небулайзери (інгалятори) компресорні
Інгалятор компресорний Microlife NEB 210
2 відгука
В наявності
Код товару: ZD023455
2 040 грн
Країна виробництва 1: Китай / Країна реєстрації бренду 1: Швейцарія / Габарити: 16х16,1х9 см / Середній розмір частинок (ММАД): ≤ 2,08 мкм / Продуктивність (швидкість розпилення): 0,4 мл/хв / Регулювання розміру часток: немає /
Інгалятор (небулайзер) компресорний OROMED ORO-SMART NEB
0 відгуків
В наявності
Код товару: ZD023779
1 900 грн
Країна виробництва 1: Польща / Вага:: 1,5 кг / Гарантія: 24 місяці / Середній розмір частинок (ММАД): MMAD 2,5-5 мкм / Обсяг розпилювальної камери: 6 мл / Рівень шуму: 65 дБ /
Інгалятор (небулайзер) ультразвуковий OROMED ORO-MESH
0 відгуків
В наявності
Код товару: ZD023778
2 720 грн
Країна виробництва 1: Польща / Вага:: 98 грам (без батарей) / Гарантія: 24 місяці / Середній розмір частинок (ММАД): 3,6 мкм. / Продуктивність (швидкість розпилення): 0,25 мл/мин. / Обсяг розпилювальної камери: 8 мл /
Інгалятор компресорний Vega Family CN 01 W
14 відгуків
В наявності
Код товару: ZD002294
1 565 грн
Країна виробництва 1: Китай / Країна реєстрації бренду 1: Швейцарія / Габарити: 30 х 18 х 12 см / Середній розмір частинок (ММАД): 4 мкм / Продуктивність (швидкість розпилення): 0,2 мл/хв / Регулювання розміру часток: немає /
Ультразвукові небулайзери (інгалятори)
Інгалятор ультразвуковий Beurer IH 40
1 відгук
В наявності
Код товару: ZD016111
3 499 грн
Країна виробництва 1: Німеччина / Призначення: для лікування захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів, застуди, астми та інших респіраторних захворювань / Гарантія: 5 років / Тип: Ультразвукова технологія / Живлення: від мережі (100–240 В переменного тока; 50–60 Гц; 0,5 А) / Середній розмір частинок (ММАД): 5,5 мкм / Продуктивність (швидкість розпилення): 0,4 мл/мин /
Ультразвуковий інгалятор Dr.Frei Compact
0 відгуків
Немає в наявності
Код товару: ZD002571
1 080 грн
Тип: Ультразвуковий / Живлення: акумулятор / Рівень шуму: 25 дБ / Середній розмір частинок (ММАД): 3,8 мкм / Продуктивність (швидкість розпилення): 0,5 мл/хв / Регулювання розміру часток: немає /
Ультразвуковий інгалятор Little Doctor LD-250U
1 відгук
Немає в наявності
Код товару: 49322
2 240 грн
Час безперервної роботи: 30 хв / Тип: ультразвуковий / Живлення: ~200-240В 50Гц / Середній розмір частинок (ММАД): 1-5 мкм / Продуктивність (швидкість розпилення): 1,5 мл/хв / Регулювання розміру часток: немає /
Mash небулайзери (інгалятори)
Інгалятор Меш Omron MicroAIR U100
0 відгуків
В наявності
Код товару: ZD011907
7 800 грн
Країна виробництва 1: Японія / Габарити: 45x60x130 мм / Вага:: 200 г / Тип: електронно сітчасті небулайзери (МЕШ) / Середній розмір частинок (ММАД): 4,5 мкм / Продуктивність (швидкість розпилення): 0,25 мл/хв / Обсяг розпилювальної камери: 1-10 мл /
Інгалятор меш VEGA VN-300 електронно-сітчастий
3 відгука
В наявності
Код товару: ZD002672
1 515 грн
Країна виробництва 1: Китай / Вага:: 98 г / Габарити: 5,7х4,2х10,9 см / Тип: Електронно сітчасті небулайзери (МЕШ) / Живлення: 2 батарейки 1,5 В / мережевий адаптер (не комплектується) / Середній розмір частинок (ММАД): 2,1 мкм / Продуктивність (швидкість розпилення): 0,32 мл/хв / Регулювання розміру часток: немає /
Інгалятор МЕШ Omron NE-U22 Micro AIRCompact
0 відгуків
Немає в наявності
Код товару: ZD008318a
5 200 грн
Тип: Електронно сітчасті небулайзери (МЕШ) / Живлення: батарейки типу АА / Рівень шуму: 20 дБ / Середній розмір частинок (ММАД): 4,2 мкм / Продуктивність (швидкість розпилення): 0,25 мл/хв / Регулювання розміру часток: немає /
Ультразвуковий інгалятор Little Doctor LD-207U MESH
1 відгук
Немає в наявності
Код товару: 49321
2 580 грн
Країна виробництва 1: Сінгапур / Потужність (Вт): 1,55 Вт / Габарити: 6,5х4,5х12 см / Тип: Електронно сітчасті небулайзери (МЕШ) / Живлення: ~200-240В 50Гц / Середній розмір частинок (ММАД): 5,8 мкм / Продуктивність (швидкість розпилення): 0,2 мл/хв / Регулювання розміру часток: немає /
Парові інгалятори
Інгалятор тепловологий з мультироздільним випаровуванням Чудесник
0 відгуків
В наявності
Код товару: ZD015750
130 грн
Країна виробництва 1: Україна / Вага:: 180 г. / Матеріал корпусу: напівпрозорий пластик /
Спейсер АероЧамбер для дітей 1-5 років
1 відгук
В наявності
Код товару: ZD011059
360 грн
Країна виробництва 1: Туреччина / Тип товару: інгалятор спейсер / Вікова група: 1-5 років /
Спейсер АероЧамбер для дітей від 5 років і дорослих
0 відгуків
В наявності
Код товару: ZD011060
360 грн
Країна виробництва 1: Туреччина / Тип товару: паровий інгалятор / Вікова група: від 5 років /
Спейсер АероЧамбер для немовлят 0-18 міс
0 відгуків
В наявності
Код товару: ZD011061
360 грн
Країна виробництва 1: Туреччина / Матеріал:: медичний силікон / Тип товару: інгалятор спейсер / Вікова група: 0-18 міс /
Інгалятори для дітей
Інгалятор компресорний іVega Samy CN 02 WX Китеня/Дельфін
26 відгуків
В наявності
Код товару: ZD000136
1 290 грн
Країна виробництва 1: Китай / Країна реєстрації бренду 1: Швейцарія / Габарити: 14 х 19,3 х 28,2 см / Середній розмір частинок (ММАД): 4 мкм / Продуктивність (швидкість розпилення): 0,2 мл/хв / Регулювання розміру часток: немає /
 Інгалятор компресорний Medhit Master
0 відгуків
В наявності
Код товару: ZD020504
1 010 грн
Габарити: 281х175х108 мм / Вага:: 1,5 кг / Комплектація: компресорний інгалятор, небулайзерна камера, повітряні фільтри 5 шт, повітряна трубка 150 см, ротовий мундштук, маска для дорослих та для дітей (ПВХ), мережевий шнур, Інструкція з експлуатації, гарантійний талон. / Середній розмір частинок (ММАД): <5 мкм / Продуктивність (швидкість розпилення): >0,1 мл/хв / Регулювання розміру часток: немає /
Компресорний компактний небулайзер MED-120
0 відгуків
Немає в наявності
Код товару: ZD025485
1 889 грн
Країна виробництва 1: Швейцарія / Габарити: (Ш х В х Г) (100 х 54 х 51) ± 10 % / Вага:: 162 г ± 10% / Об'єм резервуара: Мін 2 Макс 6 / Продуктивність (швидкість розпилення): мл/хв 0,3 / Рівень шуму: ≤ 44 дБ / Вихідна напруга: DC 5В, 2A / Вхідна напруга: AC 100-240 В, 50-60 Гц /
Компресорний небулайзер PRO-110
0 відгуків
Немає в наявності
Код товару: ZD025486
1 399 грн
Тиск: максимальне: 2,2 бар / Габаритні розміри: 137 × 173 × 96 мм / Країна виробництва 1: Швейцария / Вага:: 1,345 кг / Напруга: 230 В, 50 Гц, 1А; /
Запчастини для інгаляторів
Маска Little Doctor LD-N041 доросла для інгаляторів LD 210C/211C/250U
0 відгуків
В наявності
Код товару: ZD012319
100 грн
Країна виробництва 1: Китай / Країна реєстрації бренду 1: Сінгапур / Особливості: резинка для фіксації на обличчі / Вікова група: для дорослих /
Маска інгаляційна неонатальна LD-N040
0 відгуків
В наявності
Код товару: ZD011888
90 грн
Країна виробництва 1: Сінгапур / Країна реєстрації бренду 1: Сінгапур / Вікова група: універсальна /
Набір 3-х мундштуків NEB-100
0 відгуків
В наявності
Код товару: 21820
170 грн
Тип: мундштуки для компресорного інгалятора /
Набір для інгаляцій Ulaizer (малий)
0 відгуків
В наявності
Код товару: ZD015123
220 грн
Комплектація: маска, трубка, ємність для препарату / Тип: набір для інгаляторів / Залишковий обсяг засобу: 1 - 6 мл /
Аспіратор для носа
Назальний аспіратор NA 20
0 відгуків
В наявності
Код товару: 18846
2 477 грн
Країна виробництва 1: Німеччина / Призначення: прочищення носових пазух у дітей і дорослих / Кількість насадок: 2 шт / Вікова група: діти від 0 до 12 років, дорослі / Тип: назальний аспіратор /
Аспіратор для носа Чистий Носик
0 відгуків
В наявності
Код товару: ZD000339
300 грн
Країна виробництва 1: Україна / Призначення: прочищення носових пазух у дітей і дорослих / Вікова група: діти від 0 до 6 років, дорослі / Тип: назальний аспіратор /
Аспіратор електронний ArhiMED Ecobreath PRO 18200
4 відгука
В наявності
Код товару: ZD018960
1 300 грн
Країна виробництва 1: Україна / Призначення: прочищення носових пазух у дітей і дорослих / Кількість насадок: 3 шт / Вікова група: діти від 0 до 6 років, дорослі / Тип: назальний аспіратор /
Аспіратор електронний ArhiMED Ecobreath SE 18100
4 відгука
В наявності
Код товару: ZD018961
1 110 грн
Країна виробництва 1: Україна / Призначення: прочищення носових пазух у дітей і дорослих / Кількість режимів чистки: 5 шт / Кількість насадок: 2 шт / Вікова група: діти від 0 до 6 років, дорослі / Тип: назальний аспіратор /
Компресійні гольфи Belsana Classic E 1 клас, закритий носок, бежеві
18 відгуків
В наявності
Код товару: ZD008947
1 395 грн
Компресійні гольфи Belsana Classic E 2 клас, закритий носок, бежеві
0 відгуків
В наявності
Код товару: ZD012736
1 395 грн
Компресійні гольфи Vizor (Візор) 1 клас, з відкритим / закритим носком
2 відгука
В наявності
Код товару: ZD018607
935 грн
Компресійні гольфи Ortenza (Ортенза) 2 клас, відкритий / закритий носок
3 відгука
В наявності
Код товару: ZD020731
935 грн
Компресійні гольфи Ortenza (Ортенза) 1 клас, відкритий / закритий носок
2 відгука
В наявності
Код товару: ZD019621
935 грн
Компресійні колготки Ortenza (Ортенза) 1 клас відкритий / закритий носок чорні
3 відгука
В наявності
Код товару: ZD021795
1 660 грн
Масажер для тіла Beurer MG 17
2 відгука
В наявності
Код товару: ZD003314
1 160 грн
Півсфера голчаста ASL572
0 відгуків
В наявності
Код товару: ZD022067
299 грн
Масажер для тіла Beurer MG 35
0 відгуків
В наявності
Код товару: ZD020443
3 139 грн
Масажер для тіла Beurer MG 21
4 відгука
В наявності
Код товару: 35981
1 589 грн
Масажний м'яч для тіла Beurer MG 10
0 відгуків
В наявності
Код товару: ZD020444
990 грн
Масажер для тіла Beurer CM 50
0 відгуків
В наявності
Код товару: ZD000543
2 990 грн
Дитячі ортопедичні устілки Ortenza 014 з фіксацією п'яти
4 відгука
В наявності
Код товару: ZD020560
720 грн
Ортопедичні напівустілки Ortenza 032 каркасні
3 відгука
В наявності
Код товару: ZD020617
595 грн
Ортопедичні устілки Ortenza 053 при шпорі п'яти
1 відгук
В наявності
Код товару: ZD022827
940 грн
Ортопедичні устілки при шпорі п'яти Hema ОMP-975
3 відгука
В наявності
Код товару: ZD017320
1 890 грн
Ортопедичні напівустілки Ortenza 059 каркасні
3 відгука
В наявності
Код товару: ZD021906
565 грн
Ортопедичні устілки OMP-976 Hepuflex Solution з амортизацією
0 відгуків
В наявності
Код товару: ZD022953
1 928 грн
Назальний аспіратор NA 20
0 відгуків
В наявності
Код товару: 18846
2 477 грн
Аспіратор для носа Чистий Носик
0 відгуків
В наявності
Код товару: ZD000339
300 грн
Аспіратор електронний ArhiMED Ecobreath PRO 18200
4 відгука
В наявності
Код товару: ZD018960
1 300 грн
Аспіратор електронний ArhiMED Ecobreath SE 18100
4 відгука
В наявності
Код товару: ZD018961
1 110 грн
Інгалятор меш VEGA VN-300 електронно-сітчастий
3 відгука
В наявності
Код товару: ZD002672
1 515 грн
Інгалятор компресорний іVega Samy CN 02 WX Китеня/Дельфін
26 відгуків
В наявності
Код товару: ZD000136
1 290 грн
Небулайзер (Інгалятори): запитання та відповіді