Адреси магазинів ORTO SMART - Медтехніка, ортосалон у Полтаві

Перед багатьма людьми в певний відрізок життя постає завдання організації догляду за маломобільними пацієнтами в період відновлення після травм або операцій, а також за літніми родичами з обмеженнями зору, пам'яті, координації та інших життєвих функцій. У цей момент вони часто перебувають у повній розгубленості: як все це здійснити? Яка медтехніка потрібно? Який мед магазин вибрати для покупки і як перевірити якість товару? Складність ще й у тому, що всі питання необхідно вирішити швидко, тому що процес реабілітації і догляду відкласти неможливо. Додаткові труднощі виникають у тих, хто проживає в невеликих містах і селищах: адже в Кременчуці, Лубнах, Миргороді, Пирятині магазинів медтехніки або немає, або вибір там залишає бажати кращого.

Рішення пропонує компанія Медтехніка Ортосалон : наш інтернет-магазин готовий прийняти Ваше замовлення з будь-якого міста і області України.

Адреси магазинів медтехніки в Полтаві

Спеціалізований мед магазин, в якому продається медтехніка в Полтаві, знаходиться за адресою вул. Європейська, 12, має окремий вхід з вулиці, який передбачає легкий доступ для осіб з обмеженими можливостями та пересування. В салоні Ви можете приміряти і підібрати будь-який виріб для реабілітації та догляду, а також придбати компресійну білизну, ортопедичне взуття і безліч корисних і потрібних товарів для краси і здоров'я.

Товари та послуги в ортосалонах Полтави​

асортимент медтехніка Полтаваасортимент медтехніка Полтаваасортимент медтехніка Полтава

У спеціалізованих салонах мережі Медтехніка Ортосалон ви можете придбати наступні категорії товарів:

 • компресійну білизну і трикотаж;
 • ортопедичні вироби: взуття та устілки (наш магазин пропонує широкий асортимент, ніж інші ортопедичні салони в Полтаві);
 • фіксатори будь-якої категорії: бандажі, корсети, ортези;
 • кінезіотейпи і еластичні бинти;
 • безліч найменувань медтехніки: тонометри, термометри, кварцевателі і рециркулятор повітря, глюкометри та витратні матеріали до них;
 • слухові апарати;
 • товари для спорту і активного відпочинку: наколінники, налокітники, фітнесбол, трекінг-браслети;
 • обладнання для реабілітації: протипролежневі матраци, круги і подушки, санітарне оснащення, сходинки і перила для ванної кімнати;
 • товари для краси і здоров'я;
 • товари для вагітних;
 • вироби для догляду за новонародженими: соски, пляшечки, прорізувачі.

Окремою великою категорією нашого асортименту є обладнання для лікувальних установ: медичні меблі, кисневі концентрати, центрифуги, масажні столи і кушетки, електрокардіографи та багато іншого. Нашим обладнанням укомплектовані лікарні Житомира, Львова, Одеси та інших міст України.

У кожному з 40 магазинів компанії Медтехніка Ортосалон, включаючи і салон медичної техніки в Полтаві, Ви зможете, крім здійснення необхідних покупок, вирішити і деякі інші важливі для Вашого здоров'я завдання:

 1. Пройти діагностику стопи на спеціальній апаратурі і за результатами обстеження замовити індивідуальні ортопедичні устілки. Виготовлення займе небагато часу і допоможе скоректувати складні проблеми постави, які неможливо вирішити за допомогою стандартних варіантів.
 2. Записати аудіограму та отримати консультацію сурдолога. Люди з обмеженнями слуху можуть вирішити свої проблеми з підбором, настроюванням і ремонтом слухових апаратів.
 3. Здати в ремонт що вийшла з ладу медичну техніку. Ми відремонтуємо Ваш тонометр, інгалятор, небулайзер і інші прилади як по гарантії, так і за її межами.

послуги в медтехніка Полтавапослуги в медтехніка Полтава

Особливості наших мед магазинів

1. Гарантуємо 100% якість.

Весь асортимент товарів для реабілітації та догляду, який пропонує наша мережа, має сертифікати виробів медичного призначення. Це означає, що використовуються при виготовленні матеріали гіпоалергенні, що не видають сторонніх запахів, стійкі до впливу різних агресивних середовищ, здатні витримати багатократну санітарну обробку. Отже, їх експлуатація буде довгою, надійної і безпечної.

2. Співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками.

Серед наших партнерів - бренди зі світовим ім'ям, продукція яких давно зарекомендувала себе на ринку медичних товарів з найкращої сторони. Вибираючи партнерів для співпраці, ми керуємося в першу чергу співвідношенням ціни і якості продукції, а також наданими гарантіями для наших клієнтів.

3. Відповідаємо на всі питання професійно.

Всі консультанти, що працюють в наших салонах, пройшли спеціалізовані тренінги по продукції та готові надати Вам всю необхідну допомогу в підборі потрібних виробів, їх підгонці по фігурі, росту, ваги і всім індивідуальним особливостям майбутнього власника. Ми також навчимо Вас користуватися будь-яким видом медтехніки, якщо це буде потрібно.

4. Забезпечуємо навіть складну логістику.

Ви можете замовити медтехніку в Дніпрі, Києві, Харкові та отримати його в Горішних Плавнях, Гадячі, Глобине. Доставка в будь-яку точку країни здійснюється за 1-2 дні, ми розуміємо, наскільки важливі можуть бути терміни в нашій роботі і пишаємося своєю оперативністю.

Адреси магазинів Медтехніка - ортосалон ORTO SMART

Виберіть своє місто: