Шановні покупці! У зв'язку з відключенням електроенергії, на жаль, можуть бути затримки з відповіддю оператора кол-центру. Ми намагаємось обробити всі ваші замовлення якнайшвидше та зв'яжемося з вами, щойно з'явиться можливість.

Сертифікати

Дбайливий подарунок для близького – це подарунковий сертифікат від мережі магазинів ORTO SMART - Медтехніка Ортосалон, де можна підібрати зручне анатомічне взуття, пружну ортопедичну подушку або електричну ковдру, яка зігріє під час будь-якої зими.

Пластикова карта підійде як подарунок і чоловікам, і жінкам. Батьки малюка теж не відмовляться від неї, адже у нашому магазині можна підібрати дитяче ортопедичне взуття, яке допоможе сформувати правильну ходу та поставу на все життя.

В асортименті кілька карток із різним номіналом, тому кожен знайде собі слушний варіант під власний бюджет. Усі сертифікати діють 1 рік із моменту покупки.

Подарункова карта

500 грн

Подарункова карта

1000 грн

Подарункова карта

2000 грн

Подарункова карта

3000 грн

Офіційні правила

з придбання та використання подарункових карток у мережі магазинів «МЕДТЕХНІКА ОРТОСАЛОН ORTO SMART»

1. Подарункова картка - це документ, який підтверджує попередню оплату на заплановані до придбання і отримання товари, що продаються у мережі магазинів «МЕДТЕХНІКА ОРТОСАЛОН ORTO SMART» на суму, еквівалентну номіналу картки.

2. Подарункова картка не є платіжним документом чи цінним папером.

3. Термін дії Подарункових карток: 365 календарних днів від дати їх придбання. Термін дії Подарункової картки зазначається на картці.

4. Номінали Подарункових карток: 1000 гривень, 2000 гривень, 3000 гривень.

5. Подарункові картки сумуються.

6. Вартість придбання Подарункової картки повинна строго відповідати її номіналу.

7. Якщо вартість обраного товару вища за номінал картки, споживач має сплатити різницю між вартістю товару і номіналом картки.

8. Якщо вартість обраного товару є меншою за номінал картки, різниця між вартістю покупки і номіналом картки за жодних умов не повертається і жодним чином покупцю (споживачу) не компенсується.

9. Для реалізації права на отримання товарів у межах номіналу Подарункової картки особа повинна передати касиру (продавцю) мережі магазинів «МЕДТЕХНІКА ОРТОСАЛОН ORTO SMART» Подарункову картку. При цьому Подарункова картка підлягає вилученню у пред’явника картки.

10. Подарункова картка може бути використана тільки один раз під час здійснення операції за одним фіскальним чеком в одному магазині мережі «МЕДТЕХНІКА ОРТОСАЛОН ORTO SMART».

11. При придбанні Подарункової картки бонуси на бонусну карту НЕ нараховуються.

12. При придбанні товару, використовуючи Подарункову картку, бонуси на бонусну карту нараховуються.

13. Подарункові картки не підлягають обміну, поверненню і грошовій компенсації. Подарункова картка з механічними пошкодженнями (що не дають можливості ідентифікувати серійний номер картки зі штрих-кодом та інформацію щодо номіналу тощо) не є дійсною та до оплати не приймається.

14. У разі розірвання договору купівлі-продажу та повернення товару, купленого із застосуванням Подарункової картки, повернення грошових коштів за товар здійснюється шляхом видачі нової Подарункової картки такого ж номіналу, як і картка, за допомогою якої був куплений товар, що повертається. Якщо вартість товару, що повертається на момент його покупки перевищила номінал картки і покупець оплатив різницю готівкою, при розірванні договору купівлі-продажу дана сума різниці повертається.

15. Придбання Подарункової картки свідчить про:

  • - сплату власником Подарункової картки її вартості, зазначеної на лицьовій стороні як її номінал;
  • - ознайомлення та згоду власника Подарункової картки з цими правилами.

16. Ці правила можуть бути змінені адміністрацією ТОВ «МЕДТЕХНІКА ОРТОСАЛОН» в односторонньому порядку, без попереднього повідомлення пред'явників/власників Подарункових карток. Зміни будуть опубліковані на офіційному сайті мережі ortosalon.ua

17. Придбання та/або використання Подарункової картки свідчить про ознайомлення та згоду споживача/покупця/пред’явника з цими правилами.

18. Використати подарункові картки можливо у всіх магазинах «МЕДТЕХНІКА ОРТОСАЛОН ORTO SMART», на території України (за винятком тимчасово окупованих територій). Адреси магазинів «МЕДТЕХНІКА ОРТОСАЛОН ORTO SMART» шукайте на офіційному сайті мережі ortosalon.ua

19. Придбати Подарункові картки можна у мережі магазинів «МЕДТЕХНІКА ОРТОСАЛОН ORTO SMART» та на офіційному сайті мережі ortosalon.ua

20. У разі втрати Подарункова картка не підлягає відновленню.

21. Оплачувати товар за допомогою картки можуть виключно фізичні особи. Юридичні особи не можуть частково або повністю оплачувати покупку товару картками.

22. Зовнішній вид Подарункової картки затверджений станом на 1 грудня 2022 року.