Як правильно носити бандаж для вагітних

Допологовий пояс для вагітних - обов'язкова необхідність

У період виношування дитини більшості жінок лікарі рекомендують одягати допологовий бандаж. Він належить до розряду медичних ортопедичних виробів. Його основне призначення - підтримка живота в оптимальному положенні. Носити його потрібно виключно за призначенням лікаря, оскільки цей пояс рекомендується тільки за медичними показаннями. Важливим є визначення терміну і стану вагітної. Також варто дізнатися, з якого моменту потрібно носити допологовий бандаж. Не менш важливо ознайомитися з інструкцією: як правильно одягати пояс під час вагітності, чому водночас важливо лежати, якщо є така необхідність. Вивчіть спеціальні відео перед тим, як надягати виріб.

Навіщо потрібен бандаж під час вагітності

Протягом дев'яти місяців матка поступово опускається в нижню частину таза, що спричиняє здавлювання порожнистої вени. Це призводить до застою лімфи в ногах і багато в чому підвищує ризик появи варикозу. Близько 10% вагітних страждають від симфізиту. Подібна патологія з'являється на основі розходження лонного зчленування. Серед симптомів: біль у тазу під час ходьби, в сидячому положенні. У результаті у вагітної набрякає лобок і формується так звана "качина хода".

Якщо правильно підібрати і надягати допологовий бандаж під час вагітності, можна не допустити розвитку подібних проблем.

Такий пояс для вагітної дає змогу запобігти таким порушенням організму:

  • патології хребта на початковому рівні;
  • прогресування викривлення й остеохондрозу;
  • появі розтяжок на животі.

Правильно одягати і носити допологовий бандаж важливо, якщо спостерігається багатоплідна вагітність або присутній рубець після перенесеної раніше операції на матці. Нерідко подібний аксесуар рекомендують носити і в разі надмірної кількості навколоплідних вод. Дивіться навчальні відео.

Коли і як його носити вагітним

Одягти допологовий пояс радять уже після 4 місяців. Дуже важливо при цьому дотримуватися режиму, прописаного лікарем. Пояс не носиться цілодобово, а обов'язково знімається перед нічним і денним сном. Ба більше, в денний час виріб слід періодично знімати. Найкраще робити це через кожні 2-3 години, з інтервалом у 30-40 хвилин.

Зверніть увагу і на сам процес надягання пояса. При цьому обов'язково потрібно лежати, і приймати вертикальне положення тільки після того, як повністю зафіксуються всі кріплення і застібки. Повна інструкція з цього приводу зазвичай додається до самого виробу. За бажання можна знайти докладне відео в Інтернеті.

Багатьох цікавить питання, чому потрібно перебувати в положенні лежачи під час надягання бандажа під час вагітності. Як видно з інструкції з відео, саме в такому положенні малюк усередині живота почувається максимально комфортно. Тільки при повному розслабленні м'язів можна отримати природне положення самого живота, без тиску на внутрішні органи. Тому надягати підтримувальний пояс потрібно в зручному положенні як для самої жінки, так і для її майбутньої дитини.

 

Як показує багаторічна практика, оптимальна модель, підібрана в повній відповідності до особливостей організму, ідеально підтримає живіт, забезпечить плоду зручне для розвитку положення, а на останніх місяцях терміну не допустить опускання живота. Купити бандаж варто жінкам, які звикли вести активний спосіб життя і змушені багато часу проводити на ногах.

Якщо вам потрібна продукція такого плану у відмінній якості, зверніть увагу на інтернет-магазин ORTO SMART, де ви без особливих зусиль підберете собі комфортний бандаж.

Написати коментар
syncПоказати ще коментарі