Колінний суглоб - найбільший суглоб людського організму. Його функція полягає в тому, щоб забезпечувати рух нижньої кінцівки, максимально стійко витримувати масу людського тіла, підтримувати координацію і правильне положення тіла. Включає в себе всі елементи опорно-рухового апарату: кістково-хрящові структури (стегнова і великогомілкова кістки, надколенник, меніски - гнучкі, хрящевідние освіти, функція амортизації, хрящові виростків - ланка в механізмі згинання та розгинання коліна) зв'язковий апарат (бічні - кюбель мало- і большеберцовая. Задні - надколінка, медіальна і латеральна, підколінної, дугоподібна. Внутрісуглобні - поперечна і дві хрестоподібні).
Підтримує кожну кісточку на своєму місці і не дає коліну розсипатися, при цьому не обмежує руху. М'язи, нервові волокна і кровоносні судини коліна. Незважаючи на складну і потужну конструкцію, на жаль наші суглоби дуже вразливі перед різними запальними захворюваннями і пошкодженнями. Найпоширенішими є різного виду травми. Найбільш часті це травми зв'язок суглоба і менісків.
Найпідступнішими є запальні захворювання суглобів (Артрит). Якщо його не лікувати, згодом він переходить в дегенеративно-дистрофічних захворювань (Артроз). Незворотний процес руйнування кісткової і хрящової тканин з подальшою інвалідизацією. Тому, рекомендовано при будь-якому дискомфорті (хрест з відчуттям тупого болю, епізодичний біль, тривалий ниючий, гостра при русі або в стані спокою і т.д.) фіксувати суглоб і звернутися до лікаря.
Основним параметром для вибору наколінника є ступінь фіксації вироби, цей фактор безпосередньо залежить від діагнозу і стану пацієнта на момент придбання бандажа. Наколінники бувають легкої фіксації, полужесткой, жорсткою.
Еластичні, трикотажні вироби легкої фіксації, допускається посилення фіксації за допомогою додаткового м'якого ременя. Забезпечує зігріваючу, компресійний і масажне дію, не обмежує згинання - розгинання і не зменшує амплітуду руху.
Напівтверді включають в себе пластикові, металеві ребра жорсткості, шарніри для обмеження руху суглоба вліво і вправо, але не заважають його згинання та розгинання, пателлярний кільце для фіксації надколінка.
Жорстка фіксація - Повну іммобілізацію кінцівки у всіх площинах забезпечують металеві ребра жорсткості, додаткові ремені фіксації або металева рамна конструкція та інше.
Як правильно підібрати наколенник? Перше, що необхідно знати, це діагноз. Якщо у вас гострий період перебігу захворювання, супроводжується гострим болем і відсутністю можливості вставати на ногу, вам необхідний бандаж сильної фіксації. При незначних травмах, розтягненнях, ударах або для профілактики їх вам необхідна легка фіксація.Сільная фіксація рекомендується доктором в таких випадках, як реабілітаційний період після серйозних травм, після операцій, в інших випадках коли необхідно повністю розвантажити кінцівку.
Друге, потрібно зробити заміри ноги (обсяг в см). Не варто купувати трикотажний наколенник, якщо у вас легкий набряк, коли симптом піде, виріб буде бовтатися і сповзати, тут вам підійде більше бандаж з регульованими застібками. У наших салонах в Києві ви можете правильно підібрати бандаж на коліно, і купити за вигідною ціною якісний виріб.
У нашому каталозі на сайті ortosalon.ua представлений широкий вибір бандажів, ортезів, Тутор. Відмінна якість за доступною ціною від європейського виробника. Мережа салонів ORTO SMART - Медтехніка, ортосалон в Києві надає вам можливість приміряти декілька варіантів виробів, переконатися в якості гарантованому виробником, вибрати найкомфортніший для себе, оформити карту знижок. Консультація фахівця зробить ваш вибір легким. Також ви можете отримати безкоштовну консультацію штатного лікаря ортопеда-травматолога.
Бандажі на коліно в Києві купити недорого в інтернет-магазині ortosalon.uа. Швидка доставка по місту. Продаж за доступними цінами в мережі магазинів Ортосалон.