Як носити компресійні панчохи влітку?

Автор статті: Анастасія Юрченко - медичний копірайтер

У жаркий період питання носіння компресійної білизни стає досить гостро. Коли за вікном понад + 30 ° С, хочеться максимально оголитися, але як бути, якщо у вас є необхідність використання компресійного трикотажу? Як носити антиварикозні панчохи в спеку? Є кілька лайфхаків, які допоможуть вам справитися в жаркий період року і зроблять використання антиварикозної білизни максимально комфортним.

Зміст

Компресійний трикотаж проти варикозу буває трьох основних видів: гольфи, панчохи і колготки. У теплий сезон перевагу рекомендується віддавати саме гольфам, максимум панчохам. Такі вироби повинні бути світлого, тілесного відтінку. Щоб одягати панчохи від варикозу влітку - вибирайте максі сукні та спідниці (тобто одяг довжиною «в підлогу»). Так, з точки зору соціальної адаптації, ви будете почувати себе комфортно.

Для чого носити панчохи влітку?

Варикозна хвороба може проявитися і почати прогресувати в будь-який час року. Влітку, через спеку, у безлічі людей підвищується тиск. Істотно зростає ризик інфарктів та інсультів. Щоб перешкоджати подібним патологіям - необхідно своєчасно реагувати на негативні зміни здоров'я. При перших симптомах варикозу необхідно звернутися до спеціалізованого лікаря - флеболога, а також купити компресійний трикотаж відповідного класу компресії. Лікувальні панчохи в літній період є відмінною профілактикою не тільки варикозної хвороби, а й інших захворювань серцево-судинної системи.

Показання та протипоказання

Оскільки компресійна білизна - це товар насамперед медичного призначення, як і будь-яка інша аналогічна продукція, він має свої показання та протипоказання. До основних показань для застосування компресійних виробів влітку є:

  • Наявність «судинних зірочок» на кінцівках;
  • Хронічна гіпертонія;
  • Набряклість, судоми, швидка втома ніг;
  • Вагітність;
  • Малорухливий спосіб життя;
  • Гіперактивний спосіб життя (посилені тренування і високі фізичні навантаження).

Якщо говорити про протипоказання, до таких відносять:

  1. Дерматологічні зміни шкірних покривів;
  2. Різні алергічні реакції;
  3. Онкологічні створення;
  4. Виразки, наявність відкритих ран, пролежнів;
  5. Лімфедема і т.п.

Скільки за часом можна носити панчохи влітку?

Використання компресійних панчіх в літню пору потребують щоденного догляду за трикотажем. Компресійні панчохи влітку схильні вбирати пил, виділення поту і накопичувати бактерії - необхідно щодня, або раз в два дні прати панчохи, колготки або гольфи. Що стосується часу, протягом якого ви можете носити білизну - все залежить від індивідуальних особливостей перебігу вашого захворювання, від стадії варикозу і наявності (або відсутності) у вас алергічних проявів на склад компресійного виробу. Час і період носіння компресійного трикотажу погоджуйте з вашим лікарем. Продавці-консультанти мережі ортопедичних салонів «ORTO SMART - Медтехніка, ортосалон» допоможуть вам вибрати компресійний трикотаж, і захистити ваші ноги від варикозного розширення вен. У нас продається якісна медтехніка від кращих вітчизняних і зарубіжних виробників. Також замовити компресійний трикотаж ви можете онлайн на сайті інтернет-магазину ortosalon.ua.

Написати коментар
syncПоказати ще коментарі
Лікарі рекомендують
Ще цікаві статті
Компресійні гольфи для спорту. Навіщо потрібні і як правильно вибрати?
Компресійні гольфи для спорту. Навіщо потрібні і як правильно вибрати?
Під час занять спортом серце людини перекачує величезна кількість крові, а всі системи організму акт..
Читати повністю
Компресійні колготки для вагітних. Навіщо потрібні? Як вибрати? Користь і шкода
Компресійні колготки для вагітних. Навіщо потрібні? Як вибрати? Користь і шкода
Вагітність - це найважливіший період в житті кожної жінки. По-перше, через різких стрибків гормонів ..
Читати повністю
Компресійний трикотаж для чоловіків. Чим відрізняється? Як підібрати? Різновиди
Компресійний трикотаж для чоловіків. Чим відрізняється? Як підібрати? Різновиди
Компресійний трикотаж для чоловіків - це незамінна річ при варикозному розширенні вен, тромбофлебіті..
Читати повністю